Úspešný štart mladších žiakov do sezóny 2019/2020

54

Dňa 27.10.2019 sa rozbehla súťaž mladších žiakov v 6tkovom volejbale, ktorá sa hrala turnajovým spôsobom.

Naši mladí volejbalisti boli zaradení do skupiny v oblasti západ, kde po rozlosovaní narazili na družstvá MVK Nové Mesto nad Váhom, VK Nové Mesto nad Váhom, VK Komárno. Úvodný turnaj, ktorý sa uskutočnil na domácej pôde odštartoval prvým zápasom našich chlapcov, kde narazili na súpera VK Nové Mesto nad Váhom. Po bojazlivom začiatku sme prebrali rolu favorita a hladko zvíťazili 3:0. Do druhého zápasu, sme vstúpili s väčším sebavedomím a nedovolili sme súperovi s MVK Nové Mesto nad Váhom žiadne prekvapenie a zvíťazili sme v pomerne 3:0. V poslednom zápase turnaja sme nastúpili proti papierovo slabšiemu súperovi z Komárna, kde dostali šancu hráči z lavičky – zvíťazili hladko a zaslúžene 3:0.

Z prvého turnaja si vezieme plný počet bodov (9), druhé miesto obsadili hráči z MVK Nové Mesto nad Váhom (5), tretie miesto obsadilo Komárno (4), a posledné miesto VK Nové Mesto nad Váhom (0). Ďalší turnaj sa uskutoční 17.11.2019 na hosťujúcej pôde VK Komárno.

Hráči: Križák M., Šedivý J., Prokop R., Galánek Z., Kaňka P., Moravčík M., Moravčík Z., Ďurovec S., Valach L., Vozár M., Lichvár Š.

Tréneri: Dvorský M., Pecho M.

Chlapcom a trénerom ďakujeme za reprezentáciu VO 1970 MŠK PÚCHOV a mesta Púchov.