Úspešný turnaj mladších žiakov na domácej palubovke

103

Dňa 30.11. 2019 sa uskutočnil prvý domáci turnaj v kategórií mladších žiakov (MIDI), ktorý bol zároveň aj premiérovým domácim turnajom pre našich chlapcov, ktorí sa perfektnými výkonmi predviedli pred domácim publikom.

V prvom zápase si naši chlapci zmerali sily proti húževnatému tímu Nové Mesto nad Váhom „A“. V prvom sete ich naši chlapci nepustili do vedenia v celom sete a zvíťazili hladko 1:0. V druhom sete sa náš súper po našich chybách ujal vedenia, ale po bojovnom a kolektívnom výkone sa im podarilo otočiť nepriaznivé skóre a vyhrať v pomere 2:0.

V ďalšom zápase dostali šancu aj naši hráči z lavičky proti VK Nové Mesto nad „B“ a takisto potvrdili úlohu favorita a vyhrali v pomere 2:0.

V poslednom zápase sme hostili súpera z Nitry, v ktorom sme po výborných herných činnostiach jednotlivca a výbornom kolektívnom výkone dokázali zvíťaziť 2:0 a tým sme si zaistili prezimovanie na prvom mieste v tabuľke.

Chceli by sme poďakovať chlapcom, trénerom, rodičom za výborné výkony, ktoré predviedli naši chlapci v jesennej časti súťaže.

Hráči: Prokop R., Struhár J., Valach L., Huťťa M., Hupka R., Šerý T., Pusztayová G., Jurovčík M., Ďurček L., Horváth S., Klinovský S.

Tréneri: Pecho M., Dvorský M.