V desiatom kole nastrieľali Púchovčania desiatku

82

10. kolo – 2. hokejová liga muži:

MŠK Púchov – Bratislavský hokejový klub 10:1

(3:0, 2:1, 5:0), 4. Pšurný (Romanov, Okuliar), 10. Trenčan (Húska), 15. Húska (Prus, Trenčan), 32. Romanov (Okuliar, Brňák), 33. Haluška (Trenčan, Augustín), 41. Kvocera (Zúbek, Zemko), 43. Bajtala (Mičuda, Kvocera), 49. Romanov (Jakubec, Dmitriev), 54. Okuliar (Dmitriev, Jakubec), 58. Dmitriev (Haluška, Augustín)

Strely: 47/30, Presilovky: 4/1 – 6/0, rozhodovali Pleško – Tvrdoň, Hodoň, 620 divákov

Pred najvyššou návštevou sezóny a vo výbornej atmosfére začali favorizovaní Púchovčania už od úvodného buly potvrdzovať predzápasové prognózy. Do vedenia ich poslal už po necelých štyroch minútach Pšurný a ešte do prvej prestávky sa do streleckej listiny zapísali aj Trenčan a Húska, ktorý zvyšoval na 3:0. V druhej tretine domáci trochu povolili, napriek tomu sa strelecky presadili Romanov a Haluška. Bratislavčania v závere druhej tretiny síce znížili na 5:1 Ševčíkom, ale záverečná tretina už bola exhibíciou v podaní domácich. Strelecky sa postupne presadili Kvocera, Bajtala, Romanov, Okuliar a volanie divákov po vytúženej desiatke vypočul dve minúty pred koncom stretnutia Dmitriev. Muži MŠK Púchov si tak aj po desiatom kole udržali plné bodové konto a upevnili si pozíciu lídra druhej ligy.

Zostava MŠK Púchov:

Crkoň – Kvocera, Mikuš, Brňák, Augustín, Okuliar, Haluška – Zemko, Pšurný, Zúbek, Jakubec, Dmitriev, Romanov, Prus, Mičuda, Trenčan, Furo, Húska, Bajtala, tréner Branislav Okuliar

Ostatné výsledky 10. kola:

Brezno – Žiar nad Hronom 5:6 pp, Prievidza – Dolný Kubín 1:2, Senica – Partizánske 6:2, Budapešť mala voľno