Zdravotne postihnutí oslavovali Deň matiek v Streženiciach

127

V piatok 13. mája 2023 v Dome kultúry v Streženiciach 165 členov ZO Slovenského zväzu zdravotne postihnutých Púchov a pozvaní hostia oslavovalo Deň matiek.

Predseda Ján Petro všetkých srdečne privítal a odovzdal matkám kytičku kvetov. Primátorka Katarína Heneková popriala mamám a starým mamám všetko najlepšie k ich sviatku a vyjadrila radosť ako je krásne vidieť elán zdravotne postihnutých, ktorý nepozná žiadne prekážky – majú chuť žiť a zabaviť sa! Zároveň prítomných oboznámila o novinkách, ktoré mesto Púchov spúšťa pre seniorov v oblasti sociálnej, ale aj k prebiehajúcim a plánovaným investičným akciám v meste. Príhovorom pozdravil účastníkov aj predseda OR SZZP Ilava Ladislav Mazán, zablahoželal všetkým a poprial pekný večer a krásny Deň matiek.

Nasledovala zábava pri živej hudbe, skvelá atmosféra, chutné občerstvenie (rezeň, kávička, koláčik, vínko) a tradične bohatá tombola, ktorú zorganizuje vždy brilantne predseda Ján Petro, za štedrej podpory darcov a podporovateľov ZO SZZP. Im všetkým patrí VEĽKÉ ĎAKUJEM i všetkým členom, ktorí sa podieľali na celej tejto vydarenej akcii!

Peter Farkaš, foto: Slavomír Flimmel