12. D. Kočkovce 15 4 2 9 25:40 14
13. Lysá 15 2 4 9 23:43 10
14. Dulov 15 1 0 14 16:70 3

Podmanín – Dolné Kočkovce 3:2 (2:1)
Dolnokočkovania zanechali pod Manínom dobrý dojem napriek prehre. O tej rozhodol raketový nástup domácich futbalistov, ktorí už po desiatich minútach videli dvojgólovým rozdielom. Skóre otvoril vedúcim gólom z pokutového kopu už v ôsmej minúte Peter Gardian – 1:0. Dolnokočkovania zostali zaskočení a skôr, ako sa dokázali „oklepať“, pridal Juraj Sovík druhý domáci gól – 2:0. Až potom sa hostia prebudili a v 23. minúte vsietil Miloš Pilát kontaktný gól – 2:1. V úvode druhého polčasu mali viac z hry Dolnokočkovania a už po desiatich minútach sa tešili z vyrovnania po góle Zapotoku – 2:2. Hostia potom
začali brániť nerozhodný výsledok, čo sa im vypomstilo a sedem minút pred koncom strhol víťazstvo na domácu stranu svojim druhým gólom Peter Gardian – 3:2.

Lysá pod Makytou – Horná Poruba 0:3 (0:1)
Lysania nenadviazali na výborný výkon v minulom kole a na domácom trávniku podľahli Hornej Porube rozdielom triedy. Hostia boli technickejší, rýchlejší a na prekvapenie aj bojovnejší. Do vedenia však šli až po pol hodine, keď Tomáš Majerík premenil pokutový
kop – 0:1. V druhom polčase v 58. minúte zvýšil Partik Staňo na 0:2 a tretí gól hostí dal opäť Majerík a rovnako z pokutového kopu v záverečnej minúte – 0:3.

Dulov – Kvašov 1:3 (1:2)
Proti beznádejne poslednému Dulovu nastúpil nováčik v roli favorita a potvrdzoval ju od úvodnej minúty. Už v ôsmej minúte šli hostia do vedenia po góle Michalíka – 0:1. Domáci však vystrčili rožky o desať minút neskôr a Rudolf Ježo vyrovnal – 1:1. Domáci sa z nerozhodného stavu netešili dlho, v 24. minúte poslal Bretschneider Kvašov opäť do vedenia – 1:2. Dulovčania sa potom snažili o vyrovnanie, no proti pozornej obrane Kvašova sa už presadiť nedokázali. Naopak, tri minúty pred koncom spečatil zaslúžené víťazstvo Kvašova Juraj Beňo – 1:3.

Streženice – Tuchyňa 2:2 (2:2)
O výsledku sa rozhodlo už v prvom polčase. Streženičania sa ujali vedenia v 12. minúte gólom Mariána Loduhu – 1:0. O ďalších dvanásť minút sa tešili z vyrovnania hostia po góle Erika Adamovica – 1:1. Ďalšie dva góly padli z pokutových kopov. V 27. minúte premenil penaltu domáci Tomáš Rypák – 2:1 a desať minút pred koncom polčasu stanovil konečnú podobu výsledku Peter Hrehuš – 2:2.

Košecké Podhradie – Papradno 4:3 (2:0)
Gólovú prestrelku odštartoval v 21. minúte domáci Miroslav Puček, na 2:0 zvyšoval štyri minúty pred koncom prvého polčasu Ľubomír Staňo. Po obrátke už po štyroch minútach znížil hosťujúci Jeleník na 2:1, domáci však gólom Vlasatého viedli v 55. minúte opäť rozdielom dvoch gólov – 3:1. Vedenie domácich mohlo byť aj vyššie, no Vlasatí tri minúty pred gólom nepremenil pokutový kop. V 60. minúte Jakub Galko znížil na 3:2 a dvadsať minút pred koncom Marek Cupan vyrovnal – 3:3. O dve minúty strhol víťazstvo na stranu
domácich Miroslav Puček – 4:3.

Košeca – Udiča 7:0 (3:0)
Stretnutie bolo jednoznačnou záležitosťou favorizovaných Košečanov, ktorí si už v prvom polčase vytvorili trojgólový náskok. Skóre otvoril v 17. minúte Bortel – 1:0. Na 2:0 zvyšoval desať minút pred koncom prvého polčasu Tomanica – 2:0 a v 42. minúte uzavrel polčasový rezultát Mihálik – 3:0. Bortel hneď v úvode druhého polčasu zvýšil z pokutového kopu na 3:0 a v 57. minúte zvýšil Bagin už na 5:0. Ten istý hráč pridal o päť minút neskôr šiesty gól a deštrukciu Udičanov dokonal štvrť hodinu pred koncom Štepanovič – 7:0.

Bolešov – Jasenica 1:0 (1:0)
Stretnutiu solídnej úrovne chýbalo iba viac gólov. Obe mužstvá nepremenili niekoľko  sľubných šancí, a tak o domácom víťazstve rozhodol už v prvom polčase v 37. minúte víťazným gólom Adrián Prna – 1:0. V druhom polčase domáci pritvrdili, hostia odpovedali
rovnakou mincou, a tak rozhodca udelil šesť žltých kariet.

7. liga muži
16. kolo: Praznov – Pruské 7:7, Podvažie – Fan Club Púchov 1:0, Dolná Breznica – Lazy pod Makytou 1:2 (1:1), Pokorný – Marcius, Kmošena, Dohňany – Mikušovce 0:1, Dolná Mariková – Visolaje 3:2 (1:0), Lutišan, Šuly, Sverepec – Kolačín 1:4

6. liga st. žiaci – SEVER
10. kolo: Prečín – Domaniža 0:6, Sverepec – Jasenica 1:0, Dolná Mariková – Plevník 4:0, Papradno – Dolné Kočkovce 5:3 (3:1), Urban, Lupták, Vráblik, Pružina – Udiča – odložené na 10. apríla.

6. liga st. žiaci – JUH
10. kolo: Dohňany – Lednica 0:10 (0:3), Mário Matúš 6, Majerko, Bielik, Karas, Hochla, Ilava – Beluša 1:7 (0:3), Rúček 2, Prostredný 2, Lamačka 2, Rybanský, Košeca – Lazy 2:0, Borčice – Horná Poruba 1:4

1. Lednica 10 9 1 0 91:4 28
2. Košeca 10 8 1 1 48:15 25
3. Beluša 10 7 2 1 50:12 23
4. Ilava 10 6 0 4 51:35 18
5. Lazy 10 5 1 4 37:22 16
6. N. Dubnica 9 4 1 4 29:22 13
7. H. Poruba 10 4 0 6 29:34 12
8. Ladce 9 2 0 7 16:62 6